Zabezpečovací systémy (EZS)

Jablotron, ...

Provádíme montáže elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a kamerových systémů (CCTV) v rodinných, bytových a v komerčních objektech. Po dohodě se zákazníkem můžeme provést drátovou, či bezdrátovou instalaci u zabezpečení domu, tak i u zabezpečení firmy. Jsme schopni pro zákazníka vymyslet a provést i speciální „nástrahovou“ instalaci zabezpečovacího zařízení v neobvyklém prostředí,  podmínkách a čase. Zabezpečení domu je základním předpokladem proti nechtěné návštěvě zloděje. K zabezpečení domu i firmy používáme kvalitní zabezpečovací systém Jablotron 100+. V případě Vašeho zájmu objekt připojíme na pult centrální ochrany KRUH s výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu. Poplachová informace na váš telefon je samozřejmostí. Rovněž tak je i možné zasílat informace a ovládat různá zařízení pomocí telefonu - topení, závlahu, dálkové otevření dveří a vrat, osvětlení atd.

Kamerový systém (CCTV) k zabezpečení domu, bytu, nebo firmy. Používáme špičkového výrobce této techniky zn. Dahua.  Ukládání  záznamu v trvání několika měsíců od pořízení není problém. Online kontrola objektu živým náhledem a kontrola záznamu z vašeho mobilního telefonu, nebo PC z jakéhokoliv místa na světě. Kamery této značky umí mimo jiné ochranu perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, počítání osob, detekce tváře, atributy tváří, přidaný a zmizelý objekt, heat mapy apod.

 

Spolehlivě s Vámi projdeme celým procesem instalace a zařídíme:

  • konzultaci a návrh řešení, cenovou nabídku
  • „hrubé“ instalační práce
  • rozvody strukturované kabeláže, případně silového připojení (pod omítku i povrchové)
  • zapojení prvků elektronických zabezpečovacích systémů a IP kamer
  • oživení zabezpečovacích systémů a důkladné zaškolení obsluhy
  • v případě zájmu zákazníka zajistíme připojení objektu na pult centrální ochrany KRUH
  • následný pravidelný servis instalovaných zabezpečovacích systémů je pro nás samozřejmostí

Jablotron Group a.s.

Jsme montážním partnerem společnosti Jablotron Group a.s.

Montážní partneři, kteří jsou do seznamu zařazeni, mají takovou znalost technických parametrů a výrobků společnosti Jablotron a.s., že jsou schopni kvalifikovaně provádět jejich instalace. Instalují výrobky společnosti Jablotron a.s., v souladu s obecně platnými normami a v duchu podnikatelské etiky, dle technické dokumentace a doporučení. Pravidelně navštěvují semináře a školení pořádané společností Jablotron a.s., ...                         

Mimo výrobky společnosti Jablotron instalujeme i výrobky jiných výrobců a to dle přání zákazníka.  Vždy se však snažíme zákazníkovi doporučit ty nejkvalitnější a léty ověřené výrobky.  Jako patrioti preferujeme kvalitní výrobky předních českých výrobců.

 

Zabezpečovací systémy